X
تبليغات

تصویر ثابت

به حیث می رسد چین و چروک‌هایی
loading...
YourAds Here YourAds Here

مقالات ارایشی

بازدید : 4
چهارشنبه 6 فروردين 1399 زمان : 18:20

بهترين كرم دور چشم


به حیث می رسد چین و چروک‌هایی که کم کم در پوست ما تولید می گردند، خیر صرفا تحت عنوان کمبودی در پوست ما بلکه تحت عنوان کمبودی به ظاهر، شخصیت و جذابیت ما چشم می گردند. بدیهی میباشد که تشکیل چین و چروک به دور دیده، یکی آرم‌های پیری پوست میباشد. حتی‌در سنین بیست سالگی نیز، پوست کم کم قابلیت و امکان ارتجاعی خویش را از دست می دهد و کمتر از پیشین میتواند مرطوب بماند و چربی طبیعی ایجاد نماید و با بالا رفتن سن، کم آبی پوست اضافه گردیده و چروک‌ها به ندرت پدیدار میگردند.


متاسفانه چین و چروک به دور دیده بسیار آشکار و در معرض رویت کرد می باشند و سبب ساز می گردند که فیس‌ی ما بسیار پیرتر به لحاظ بیاید. اکثر زمان ها افرا در هنگام نگاه کردن به یکدیگر به چشمان هم نگاه می کنند، به این دلیل که خیر صرفا جذابیت چهری ما از روش دیده‌ها منعکس می شود بلکه ما بخش اعظمی از احساسات خویش را با استعمال از حالات دیده و ماهیچه‌ها ظریفی که در نزدیکی دیده قرار دارا‌هستند، بیان میکنیم. این ماهیچه‌ها به طور مداوم در حالا انقباض و تکان می باشند تا احساسی مانند تعجب، نگرانی، خستگی، خوشحالی، خشم و بخش اعظمی از حالات دیگر را نشان دهند. انقباض مداوم این ماهیچه‌ها موجب می‌گردد که چروک‌های فعلا به دور دیده تبدیل به چروک‌های همیشگی شوند.

اردمی

چروک ذیل دیده و خطوط کنار دیده که از کناره‌ی دیده منشعب می گردند، ممکن میباشد بر اثر انقباض مداوم ماهیچه ها چهره برای مثال در هنگام خندیدن تشکیل شوند. در کسانی که هنگام بروز احساسی مانند خنده و خوشحالی، وضعیت بیشتری به فیس‌ی خویش می گیرند، این خطوط زودتر تشکیل میگردند. قرار به چنگ آوردن در معرض نوروفروغ خورشید نیز خیر فقط موجب بی آبی پوست میشود بلکه فرد را ناچار می‌نماید که چشمان خویش را توده نماید و در سود چروک‌های بدور دیده صورت بگیرند. اشخاصی که در آب و هوای سرد و اطراف برفی معاش میکنند نیز، نمی‌دانند که چقدر زیاد برای نگهداری از چشمان خویش در قبال منعکس شدن نور و روشنایی برف، چشمان خویش را عده می‌نمایند و کنار چشمانشان چروک تشکیل میگردد.
فهرست مطالب


1 تزرق ژل

2 تزریق بوتاکس

3 شایسته ترین کرم ضدچین و چروک چه چیزی است؟ آیا کرم‌ها برای معالجه چین و چروک موثرند؟

4 شیوه های متعددی برای معالجه چین و چروک به دور دیده موجود هست، از کجا بدانیم از چه روشی به کار گیری کنیم و کدام شیوه بهتر میباشد؟

5 لیفت با نخ

5.1 نحوه انقلابی برای لیفت چهره با نخ‌های قابل جذب

6 مرمت خویش به خودی تارهای کلاژن برای لیفت و محکم کردن پوست

7 پیشگیری از بروز خط خنده و چروک در رخ

تزرق ژل

تزریق ژل یک نحوه درمانی بسیار اثر گذار برای رفع چین و چروک میباشد. از طریق تزریق ژل، بیش تر از تمامی برای از میان بردن چروک حریم لب و خطوط خنده به کار گیری می‌گردد. از طریق تزریق ژل در ذیل دیده برای از در میان بردن چرو کها و چاله و سیاهی تحت دیده به کارگیری میگردد. همینطور می‌قدرت با تزریق ژل، کمبود حجم فیس در سیرتکامل‌ها، خط فکی، منطقه گیجگاهی را جبران کرد و حتی از آن برای از در بین بردن چروک‌های پشت دست بهره برد. اکثر زمان ها ژل‌های تزریقی، چین و چروک پوست را فورا پس از تزریق از در میان میبرند و نتیجه ها آن ها تا نزدیک یک‌سال ماندگاری داراست. هزینه ‌ی رفع چین‌ و چروک تحت دیده با تزریق ژل بسته به ترازو ژل تزریقی در اشخاص متفاوت، گوناگون خواهد بود.


تزریق بوتاکس

بوتاکس معمولا برای از فی مابین بردن چین و چروک به دور دیده به فعالیت می‌رود. بخش اعظمی از مراجعه کنندگان ما از ما سوال می نمایند چه طور می توانند چروک‌های به دور و ذیل دیده خویش را از در میان ببرند و پاسخ آن نیز نسبتاً معمولی میباشد. برای از فی مابین بردن چروک‌های بسیار ریز و سطحی که به صورت اثبات روی پوست میباشند، از طریق لیزردرمانی به کار گیری می شود. البته برای از فی مابین بردن چروک‌های عمقی‌خیس و دینامیک (که در حالات گوناگون فیس نمایان می گردد) و همینطور برای پیشگیری از تشکیل چروک‌های بیش تر، از طریق تزریق بوتاکس استعمال می‌گردد.


بوتاکس موجی وا رفته شدن عضلتی می شود که انقباض آنها سبب ساز تشکیل چروک‌های به دور دیده و پیشانی میشود. چروک‌های پیشانی و خطوط اخم دربین دو ابرو نیز به خیر با تزریق بوتاکس معالجه میگردند.
شایسته ترین کرم ضدچین و چروک چه است؟ آیا کرم‌ها برای معالجه چین و چروک موثرند؟

کرم‌های ضدچروک بسیار دوستداشتنی میباشند و به لحاظ می رسد که جزئی طلاق ناپذیر از ویترین داروخانه‌ها و دکان‌های تولیدها آرایشی و بهداشتی می باشند. شایسته ترین کرم‌های ضد چین و چروک آن‌هایی می باشند که دربردارنده ماده‌ی رتینوئید می‌باشند و اسم تجاری آنان رتینول میباشد. این ماده در اکثری از کرم‌های ضدچین و چروک رخ یافت می‌گردد. این ماده موجب تحریک پوست برای مرمت خویش و ساخت سلول‌های نو و همینطور ساخت کلاژن اضافه می شود. معمولا وقتی که بیماران برای رفع ایراد چین و چروک‌های چهره به ما مراجعه می‌نمایند، تجویز کرم‌های ضدچروک هم قسمتی از برنامه‌ی معالجه آنها میباشد. البته حتی شایسته ترین کرم ضدچروک هم نمی تواند جایگزین معالجه‌هایی مانند لیزر یا این که تزریق بوتاکس و دایسپورت شود. رتینول در مواقعی سبب ساز خارش و آلرژی پوست می‌گردد و به همین خیال و خاطر کرم‌های بدور دیده ممکن میباشد فاقد رتینول باشند و یا این که مقادیر بسیار مقداری از این ماده را داشته باشند. آنتی‌اکسیدان‌ها نیز معمولا یکی مواد تشکیل‌دهنده‌ی کرم‌های به دور ضدچروک بدور دیده و کرم‌های ضدچروک برای کل فیس می باشند. آنتی‌اکسیدان‌ها از شکسته شدن تارهای کلاژنی بوسیله رادیکال‌های آزاد دوری می نمایند.


کرم ضدچروک منحصر آقایان نیز یکی سوالاتی میباشد که بوسیله اکثری از مراجعه‌کنندگان پرسیده می گردد. اکثر اوقات محصول ها ضدچروک و ضدپیری پوست که برای خانم‌ها ایجاد گردیده‌اند، برای آقایان نیز قابل استعمال می باشند. هیچگونه کرم ضدچروکی خاصی نیست که همگی کرم‌های دیگر بسیار بهتر باشد، البته در هنگام خرید کرم‌های ضدچروک توجه نمائید که مسلما دربردارنده رتینول و آنتی‌اکسیدان باشند.
شیوه های متعددی برای معالجه چین و چروک بدور دیده موجود است، از کجا بدانیم از چه روشی به کار گیری کنیم و کدام نحوه بهتر میباشد؟

پزشکان کارشناس پوست میتوانند به خیر و خوبی به سوال شما در خصوص چگونگی از در بین بردن چروک به دور دیده و دیگر چروک های پوستی جواب بدهند. طرز‌های متعددی برای برطرف کردن چین و چروک‌های پوستی موجود هست البته در حیث داشته باشید که ممکن میباشد شایسته ترین شیوه معالجه چروک پایین دیده برای یک مریض، لزوما شایسته ترین مورد‌ی درمانی برای مریض دیگر نباشد، به این دلیل که وضعیت هر مریض با دیگری گوناگون میباشد. دکتر کارشناس شما، شمارا با همگی طرز‌های درمانی آشنا می نماید و بعد از آن به شما امداد مینماید که شایسته ترین طرز درمانی مطلوب با وضعیت خودتان را گزینش فرمایید.


لیفت با نخ

طریق انقلابی برای لیفت رخ با نخ‌های قابل جذب

امروزه ما طولانی تر به انجام معالجه‌های رغبت داریم که نادر‌مهاجم و غیرتهاجمی میباشند و به زمان بهبودی بسیار کوتاهی نیاز دارا هستند و نگهداری‌های بعداز معالجه در آنان زیاد وجود ندارد. نخ‌های PDO که ماده‌ی اصلی آنها Polydioxanone میباشد، نخ‌های تک حرفه‌ای میباشند و بدین ترتیب هیچ آسیبی به بافت پوست نمی زنند. این نخ در واقع به عبارتی گونه نخ بخیه‌ای میباشد که در جراحی‌های داخلی به فعالیت می‌رود و بسیار ایمن میباشد. این نحوه برای اشخاص ۲۵ سال به بالا که تاثیرات بالا رفتن سن بر پوست آنها در حالا نمایان شدن میباشد، بسیار مطلوب هست.


با بالا رفتن سن پوست ما نازک می شود به دلیل آن که تارهای کلاژن و الاستین موجو در پوست آنالیز می‌روندو در فیض پوست شرایط افتادگی و وا رفته‌شدگی پیدا می نماید و چین و چروک‌هایی در پوست تشکیل میشود. با به کار گیری از نخ‌های PDO می‌قدرت این تاثیرات را خنثی کرد.


در حالتی که که مایل به انجام جراحی لیفت چهره نیستید، لیفت فیس با نخ راه‌حل جایگزین بسیار قابل قبولی برای شما میباشد. رد این نحوه، نخ‌ها در لایه‌ی تحت پوست(ساب درمال) کاشته میگردند و موجب تحریک پوست به تولید کلاژن اضافه میگردند و در سود بافت پوست، محکم‌خیس و دارای انسجام‌خیس میشود. نخ‌ها پیاله برهه زمانی دوره ۶ ماه تماما جذب می گردند، ولی تاثیرات آن ها در لیفت پوست تا سه سال ماندگاری دارا هستند.


می قدرت در هر مکان‌ای از فیس یا این که تن از تکنیک لیفت با نخ بهره برد، از پاراگراف برای رفع افتادگی پوست سیرتکامل‌ها، ابروها، برای رفع پف پایین دیده، افتادگی پوست گردن و خطوط و چین چروک‌های حریم دیده و به دور لب، لیفت بازو‌ها و شکم و رفع افتادگی سینه‌ها.


این نحوه بسیار بی آلایش انجام می‌شو و شبیه با تزرق ژل میباشد، با این تفاوت که درین نحوه به جای ژل، نخ‌های قابل جذب در ذیل پوست قرار می گیرند.


نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 10
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 14
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 7
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 65
 • بازدید ماه : 118
 • بازدید سال : 118
 • بازدید کلی : 118
 • کدهای اختصاصی